Redcafe.pl - Manchester United Forum

Pełna wersja: Liga Polska
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zgoda zgodą, ale w takich przypadkach powinniśmy się jednoczyć jak choćby z okazji Marszu Niepodległości, a tutaj takie kwiatki.
Z tego co pamiętam Lechia nie lepsza, nie tak dawno w Kielcach śpiewała o Śp. Małpie zasztyletowanym przez Wiślaków Tongue


Boże Chroń Fanatyków !!
Lechia wrzucała na śp Człowieka i Małpę, więc nie ma co pisać o jedności.
Mata, gdzie widziałeś jedność na Marszu Niepodległości? ;>
Słuchaj, ja nie chcę obrzucać się błotem, ale każdy wie na której trybunie w Polsce przebywa lewactwo, które nigdy nie będzie tolerowane w środowisku kibiców.

Z fartem w sobotę.
Tak, na której? Lewactwo na Polonii to mit. Na wyjazdy nie jeżdżą, na meczach swoich gadżetów nie sprzedają, flag nie wieszają.
Jak ktoś na wyjeździe(bo u siebie nie skontrolujesz) wyciąga lewacki szalik to wyłapuje za to. Trans o marszu też wisiał.
Lewactwo na K6 to propaganda Legii.
Strzelanie z ucha to też propaganda? Angry


Ja kończę, serio Big Grin
Dobra, to porozmawiajmy o konkretach. Pokaż mi przejaw lewactwa w kibicowskiej Polonii.

Ale racja, kończ. Honorowa legia która na Marszu Niepodległości wyciąga noże...
Inauguracja wiosennej rundy z Lechią, prawy dolny róg, to nie jest odosobniony przypadek.
http://i46.tinypic.com/fu87z7.jpg

http://ksppolonia.pl/web/galerie/2012_09...big/33.jpg

To są te szale Big Grin
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9G...Zj6RWZKCgi
http://i50.tinypic.com/2s94x2p.jpg


To jest sprzed 1,5 miesiąca Confused
Ale tych szali nie kupisz na stoisku meczowym. Lewaki wydają je sobie w piwnicy. A to, że jakiś anonimowy Władek wejdzie na Kamyk z takim szalem, to tego nie skontrolujesz.
Zadam więc pytanie - czy widziałeś przejaw odchyłów w lewo w działaniach kibiców Polonii Warszawa? Pomijając jakiegoś Wojtka z szalem wydanym w piwnicy?
Lechia ma ciężkich kibiców ale to w sumie Gdańsk, co nie jest bez znaczenia.
Swego czasu kibice domagali się by bodajże Deleu był ostatnim czarnoskórym zawodnikiem w Lechii. Był wtedy 3. Deklarowali, że będzie problem jak będą im sprowadzać piłkarzy o tym kolorze skóry. Ostatecznie obyło się bez burd a Traore chyba każdy dobrze wspomina.
To tylko pokazuje jaka jest u was kumateria. Ile ta trybuna ma widzów? 2 koła? WIdać zjeba w takim szalu, to wali się w łeb i wylatuje na kopach, to nie jest ciężkie przecież, na tym zdjęciu można się doliczyć 8. takich pacjentów. Nigdzie w Polsce nie znajdzie się podobne zdjęcie z sektora.

Murzyna mieliście w młynie przecież, na ostatnim turnieju też pogoniliście jakich lewaków, a ich tam nie powinno w ogóle być. Nad tym trzeba pracować.

W ogóle to mieliście zajebistą okazję odpokutowania wszystkich błędów i zaczęcia od IV ligi, ale stało się jak zawsze Big Grin
Cytat: To tylko pokazuje jaka jest u was kumateria. Ile ta trybuna ma widzów? 2 koła? WIdać zjeba w takim szalu, to wali się w łeb i wylatuje na kopach, to nie jest ciężkie przecież, na tym zdjęciu można się doliczyć 8. takich pacjentów. Nigdzie w Polsce nie znajdzie się podobne zdjęcie z sektora.
Tak? Ty chodzisz na mecze w Polsce? Wyłapałby taki i skończyłoby się interwencją psów.
Cytat: W ogóle to mieliście zajebistą okazję odpokutowania wszystkich błędów i zaczęcia od IV ligi, ale stało się jak zawsze Big Grin
Śmieszy mnie to, bo od IV ligi można sobie zacząć jak się ma wsparcie miasta i grube miliony. Niestety PO woli przeznaczać kasę klubowi swoich kumpli z ITI... Swoją drogą to całkiem śmieszne, śpiewać precz z komuną mając moskiewski rodowód i post komuchów za właścicieli.

Poza tym, legionista o IV lidze nie powinien się wypowiadać, bo jakiś czas temu z okręgowej ligi wycofał się "prawdziwy CWKS"
(25-03-2013 00:04)Mata napisał(a): [ -> ]Z tego co pamiętam Lechia nie lepsza, nie tak dawno w Kielcach śpiewała o Śp. Małpie zasztyletowanym przez Wiślaków Tongue

Dokładnie. Jak w pierwszej chwili szkoda mi było tych dwóch chłopaków, to reszty od Lechii w ogóle.
To tak jak pisanie o Realu i generale Franco, że wszyscy kibice realu to faszyści. Kolega Silvana, pan Serafin na pewno by tutaj mógł powiedzieć co nie co, ja tam nie jestem dokładnie w tym temacie, ale takie "zarzuty" są śmieszne. Polonia ledwo awansowała do ekstraklasy i nagle miały być podboje Europy. Każdy ma prawo mieć swoją opinię ale lepiej pisać kretyńskie posty. Lepszym klubem z Warszawy jest Legia i na tym można skończyć. Podobnie jak oskarżenia, że miasto wspiera Legię bo są KUMPLE W PO... Tak, to przez Majchrowskiego Wisła ma teraz pod górkę...

Od IV ligi wcale nie było by trudno zacząć, jeżeli miało by się kumaty zarząd, a to patrząc na większość polskich klubów to można pomarzyć.
Jak Legii nie lubię tak trzeba im oddać, że zaczynają wypuszczać świetnych młodzianów abstrahując od faktu jacy świetni bramkarze wywodzą się z tego klubu.

Co do polskiej ligi jak już się tak rozpisaliście to warto by dodać, że nowym trenerem Pogonii jest Dariusz Wdowczyk, który odbył część wyroku za afery korupcyjne i nagle gość zostaje trenerem zespołu w ekstraklasie. I co Wy o tym sądzicie ;>?

P.S. Małpa to osobny przypadek, fakt, że kibice Wisły nie powinni przyśpiewywać o nim, ale potępianie całego klubu za to jest chybione moim zdaniem.
Hubson napisał(a):Tak, to przez Majchrowskiego Wisła ma teraz pod górkę...

A słyszałeś takie coś? Big Grin Weź rozwiń tu, czy na PM, bom ciekaw Big Grin
Undermine napisał(a):Śmieszy mnie to, bo od IV ligi można sobie zacząć jak się ma wsparcie miasta i grube miliony.

A myślałem, że chodzi o brak eskorty panów w niebieskich mundurach na wyjazdach Big GrinKończę, uśmiałem się, starczy mi Big Grin
Przekierowanie