Redcafe.pl - Manchester United Forum

Pełna wersja: Liga Polska
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Abstrahując od moich sympatii czy antypatii - wielki szacunek dla klubu co się Polonią Warszawa zwie za stanięcie po stronie kibiców, zdrowego rozsądku i słusznej sprawy.

http://ksppolonia.pl/news,7228-oswiadcz ... klubu.html

Precz z komuną :!:
No, no, no sam oczy przecierałem ze zdumienia Wink Jak już robią takie postępy to niech zaczną jeszcze w barwach chodzić 8-)
Ekipa wyśmiewana z każdej strony i za każdy swój ruch pokazała mocny charakter. Brawo Poloniści, niech Legia patrzy i niech coś wyniesie z tej akcji.
Ogromne zaskoczenie, ale jakże miłe i sympatyczne... Smile
kaka napisał(a):Brawo Poloniści, niech Legia patrzy i niech coś wyniesie z tej akcji.

? ;]
:arrow: http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10,91 ... Wisly.html
:arrow: http://redlog.pl/2012/04/04/idzciez-do- ... kandalami/

Małecki znów daje o sobie znać Tongue Ale to w sumie pozytywne jest Smile
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=d_A9Y9F7FfU&feature=player_embedded[/youtube]
To co się stało z Polonią... Smutne, bo okazuje się, że każdy klub w Polsce, z tradycją, z kibicami można jednym podpisem zniszczyć. pan wojciechowski podsumował swoje kompromitujące rządy przy Konwiktorskiej w najgorszy z możliwych sposobów.

Chciałem, żeby Gieksa wróciła do ekstraklasy, ale przecież nie w takich okolicznościach. Dziwnie patrzyć na takie twory, które powstają po wykupieniu licencji innego zespołu. Najlepsze jest zamieszanie z nazwą, rozmowy trwają, bo nazwa GKS Katowice, herb i barwy są zastrzeżone. Ma być KP GieKSa Katowice, no parodia jakaś, szczególnie dla ludzi przywiązanych do tradycji.
Nie będzie żadnej GieKSy w Ekstraklasie (Edit: to znaczy będzie, jak wywalczy awans sportowo Tongue ). Może sobie być KP Katowice, klub bez kibiców, grający w Krakowie czy na innym zadupiu. GieKSa zostaje w pierwszej lidze przy Bukowej 1. Póki co Urząd Miasta nie wycofał klubu z rozgrywek 1 ligi i jeśli tylko kibice mają coś do powiedzenia w mieście (a mają) to tego nie zrobi. A że pan Król (czy na kogo była tam ta wiedeńska spółka zarejestrowana) kupił sobie licencje od pana Wojciechowskiego i na jego podstawie postanowił wprowadzić twór zwany KP Katowice (nazwa GieKSa też jest zastrzeżona) czy jakkolwiek inaczej, do Ekstraklasy to jego święte prawo. Może jak zrobi darmowe wejście i atrakcje dla całej rodziny na stadionie, to nawet ktoś będzie chodził na te mecze.
sebos_krk napisał(a):To co się stało z Polonią... Smutne, bo okazuje się, że każdy klub w Polsce, z tradycją, z kibicami można jednym podpisem zniszczyć.

Kibiców Polonia to nie miała, kibiców to ma GKS Katowice. Jak się sytuacja dalej potoczyła każdy wie Wink
Jaja jak berety :lol: Polonia Warszawa zostaje w Ekstraklasie, zmieni się jedynie jej właściciel. Pan Król pod wpływem fali krytyki postanowił pozostać w Warszawie i odkupić o Wojciechowskiego odkupić insygnia Polonii.
W dzisiejszych czasach piłkarskie kluby stały się dla niektórych bogaczy swego rodzaju zabaweczkami... Jakby Józef myślał, a nie na pałe budował Polonię to by coś z tego wyszło. Niestety J.W. chciał sukces od razu.
W sumie dobrze, że Polonia zostaje.
CyberMU napisał(a):W sumie dobrze, że Polonia zostaje

Dobrze tylko dla GKS-u. Może zmiana właściciela coś da temu klubowi, choć mi jest on kompletnie obojętny i raczej nie ma większych szans na jakieś sukcesy.
Dobrze się stało dla obu klubów. Król się przestraszył, że stworzy klub widmo, gdzie Polonia i GKS nie będą miały nic z tym wspólnego, funkcjonując sobie na swoich szczeblach. Jeszcze podobno była opcja powrotu Cracovii do najwyższej klasy.
[Obrazek: a1krs.png]
Bk :mrgreen:
Mogli jeszcze dodać jedną opcje, że idą kibicować Legii eheh.

Ten Król to jeszcze większy pajac niż J.W. ... Tylko po co mu ten rozgłos?
Przekierowanie